Media społecznościowe Tauron Włókniarza Częstochowa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ekipa Tauron Włókniarza Częstochowa to kolejna drużyna, która wybrała się na przedsezonowy obóz treningowo-integracyjny. Wcześniej na ten ruch zdecydowały się między innymi zespoły Platinum Motoru Lublin czy Apatora Toruń. Podobnie do swoich rywali z PGE Ekstraligi Lwy zdecydowały się na wyjazd do Hiszpanii.

 

Przypomnijmy, że już od jakiegoś czasu było wiadomo, iż ekipa Włókniarza wybiera się do Calpe, które w poprzednich latach było wyborem mistrzów Polski z Lublina. – Na koniec świata i jeszcze dalej. Lecimy na obóz. Bądźmy w kontakcie! – przekazano w mediach społecznościowych częstochowian.

Zawodnicy Lwów zameldowali się na miejscu już wczoraj, a dziś od samego rana postanowili spożytkować czas na poranny rozruch i trening na rowerach.

Aktualizacje ze zgrupowania Włókniarza kibice mają okazję oglądać w mediach społecznościowych klubu. Co mogło przykuć uwagę fanów Lwów to nowa fryzura Kacpra Woryny. Zawodnik z Częstochowy na obozie pokazał się w nowej odsłonie z blond włosami. Podobnej koloryzacji dokonał w tym roku także inny zawodnik z PGE Ekstraligi – Tai Woffinden.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w sezonie 2024 Włókniarz rozegra 12 kwietnia na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. Pierwszy domowy mecz Lwy odjadą z kolei 21 kwietnia. Podejmą wtedy ekipę Betard Sparty Wrocław.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Wydawało się, że to dla niego idealny moment na powrót do Ekstraligi. Teraz będzie musiał poczekać na swoją szansę?

Żużel. Adrian Miedziński: Nikomu nie muszę nic udowadniać. Pozostanę przy żużlu (WYWIAD)

Żużel. Miał być następcą Leigh Adamsa. Teraz tuła się po angielskich klubach

Żużel. Doyle z podwójnym obywatelstwem. Z tego kraju już go nie wyrzucą