Główny partner portalu

terminarz

Terminarz 2. Ligi Żużlowej 2021:

1.KOLEJKA:

sobota, 8 maja:
Lokomotiv Daugavpils – Trans MF Landshut Devils 47:42
sobota, 15 maja:
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań 55:35
niedziela, 16 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 7R Stolaro Stal Rzeszów 49:40

2. KOLEJKA:

sobota, 22 maja:
Trans MF Landshut Devils – OK Bedmet Kolejarz Opole 36:54
niedziela, 23 maja:
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 42:48
7R Stolaro Stal Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils

3. KOLEJKA:
piątek, 28 maja:
SpecHouse PSŻ Poznań – 7R Stolaro Stal Rzeszów
sobota, 29 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Trans MF Landshut Devils
niedziela, 30 maja:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Lokomotiv Daugavpils

4. KOLEJKA:
sobota, 5 czerwca:
Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
niedziela, 6 czerwca: Trans MF Landshut Devils – SpecHouse PSŻ Poznań 7R Stolaro Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole

5. KOLEJKA:
sobota, 19 czerwca:
Trans MF Landshut Devils – 7R Stolaro Stal Rzeszów
niedziela, 20 czerwca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Lokomotiv Daugavpils OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

6. KOLEJKA:
sobota, 26 czerwca:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole 7R Stolaro Stal Rzeszów – Trans MF Landshut Devils
niedziela, 27 czerwca:
Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań

7. KOLEJKA:
sobota, 3 lipca:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Lokomotiv Daugavpils
niedziela, 4 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Trans MF Landshut Devils OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów

8. KOLEJKA:
sobota, 17 lipca:
Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole
niedziela, 18 lipca:
Trans MF Landshut Devils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 7R Stolaro Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań

9. KOLEJKA:
sobota, 31 lipca:
Lokomotiv Daugavpils – 7R Stolaro Stal Rzeszów Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań
niedziela, 1 sierpnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Trans MF Landshut Devils

10. KOLEJKA:
sobota, 14 sierpnia:
Trans MF Landshut Devils – Lokomotiv Daugavpils
niedziela, 15 sierpnia:
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole 7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

11. KOLEJKA, PÓŁFINAŁY:
sobota, 4 września: 4. w tabeli po rundzie zasadniczej – 1. w tabeli po rundzie zasadniczej
niedziela, 5 września: 3. w tabeli po rundzie zasadniczej – 2. w tabeli po rundzie zasadniczej

12. KOLEJKA, PÓŁFINAŁY:
sobota, 11 września: 1. w tabeli po rundzie zasadniczej – 4. w tabeli po rundzie zasadniczej
niedziela, 12 września: 2. w tabeli po rundzie zasadniczej – 3. w tabeli po rundzie zasadniczej

13. KOLEJKA, FINAŁ: niedziela, 26 września: zwycięzcy półfinałów

14. KOLEJKA, FINAŁ: niedziela, 3 października zwycięzcy półfinałów