Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

terminarz

1.kolejka, 9-10 kwietnia:
Unia Tarnów – SpecHouse PSŻ Poznań 46:44
Polonia Piła – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 47:43
Texom Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole 30:28

2.kolejka, 16-17 kwietnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów 46:42
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów 59:31
SpecHouse PSŻ Poznań – Polonia Piła 66:24

3.kolejka, 23-24 kwietnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 58:32
Polonia Piła – Optibet Lokomotiv Daugavpils 45:45
Texom Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań 42:48

4.kolejka, 30 kwietnia-1 maja:
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Texom Stal Rzeszów 47:42
Unia Tarnów – Polonia Piła 51:39
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole 52:38

5.kolejka, 7-8 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań 38:51
OK Bedmet Kolejarz Opole – Optibet Lokomotiv Daugavpils 53:37
Texom Stal Rzeszów – Unia Tarnów (przełożony)

6.kolejka, 21-22 maja:
Polonia Piła – Texom Stal Rzeszów 40:49
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 44:45
Unia Tarnów – OK Bedmet Kolejarz Opole 33:57

7.kolejka, 28-29 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Unia Tarnów 58:32
OK Bedmet Kolejarz Opole – Polonia Piła 65:24
SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils (przełożony)

8.kolejka, 4-5 czerwca:
Polonia Piła – OK Bedmet Kolejarz Opole 37:53
Unia Tarnów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 35:55
Optibet Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań 48:42

9.kolejka, 11-12 czerwca:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Optibet Lokomotiv Daugavpils 52:38
OK Bedmet Kolejarz Opole – Unia Tarnów 58:32
Texom Stal Rzeszów – Polonia Piła 62:28

10.kolejka, 18-19 czerwca:
Unia Tarnów – Texom Stal Rzeszów 52:37
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 37:53
Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole

11.kolejka, 25-26 czerwca:
Texom Stal Rzeszów – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Unia Tarnów
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań

12.kolejka, 2-3 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Texom Stal Rzeszów
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole

13.kolejka, 16-17 lipca:
Polonia Piła – SpecHouse PSŻ Poznań
Unia Tarnów – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Texom Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

14.kolejka, 23-24 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Unia Tarnów
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Polonia Piła
OK Bedmet Kolejarz Opole – Texom Stal Rzeszów

Półfinały (1) sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022:
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

Półfinały (2) sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022:
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Finał (1) niedziela, 11 września 2022:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Finał (2) niedziela, 18 września 2022:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)