Główny partner portalu

terminarz

Terminarz eWinner 1. Ligi 2021:

1.KOLEJKA:

niedziela, 4 kwietnia:

ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27

poniedziałek, 5 kwietnia:

Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55

czwartek, 29 kwietnia:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 46:44

piątek, 25 czerwca:

Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź 59:31

2. KOLEJKA:

sobota, 10 kwietnia:

Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40

niedziela, 11 kwietnia:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik 45:45

niedziela, 2 maja:

Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38

wtorek, 25 maja:

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno 59:31

3. KOLEJKA:

poniedziałek, 19 kwietnia:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 54:35

poniedziałek, 3 maja:

Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź 49:40

wtorek, 4 maja:

Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39

niedziela, 27 czerwca:

ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51

4. KOLEJKA:

sobota, 24 kwietnia:

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno 44:46

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40

niedziela, 25 kwietnia:

Orzeł Łódź – ROW Rybnik 45:43

poniedziałek, 26 kwietnia:

Unia Tarnów – Aforti Start Gniezno 42:48

5. KOLEJKA:

sobota, 12 czerwca:

Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:46

ROW Rybnik – Unia Tarnów 55:35

niedziela, 13 czerwca:

Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46

poniedziałek, 14 czerwca:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno 62:28

6. KOLEJKA:

sobota, 15 maja:

Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 33:57

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 44:45

niedziela, 16 maja:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 44:46

poniedziałek, 17 maja:

Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno 38:50

7. KOLEJKA:

niedziela, 27 czerwca:

Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 51:39

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41

niedziela, 23 maja:

Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów 60:30

poniedziałek, 24 maja:

ROW Rybnik – Aforti Start Gniezno 50:40

8. KOLEJKA:

sobota, 29 maja:

Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno 44:46

Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik 49:41

niedziela, 30 maja:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 48:42

poniedziałek, 31 maja:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 45:45

9. KOLEJKA, 5-7 czerwca:

Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno 56:34

Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów 60:30

ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:41

10. KOLEJKA, 19-21 czerwca:

Unia Tarnów – ROW Rybnik 38:52

Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Orzeł Łódź 45:45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 50:40

11. KOLEJKA, 3-5 lipca:

Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31

Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów 59:31

ROW Rybnik – Orzeł Łódź 50:40

12. KOLEJKA, 17-19 lipca:

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 27:63

Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno 51:39

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik 48:42

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno 52:37

13. KOLEJKA, 31 lipca – 2 sierpnia:

Unia Tarnów – Orzeł Łódź 54:36

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno 37:41

Aforti Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40

ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36

Data rezerwowa: 6 – 8 sierpnia

14. KOLEJKA, 14-16 sierpnia:

Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik

Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

Data rezerwowa: 20 – 21 sierpnia, 23 sierpnia, 28 – 29 sierpnia

15. KOLEJKA, PÓŁFINAŁY, 4-5 września:

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

16. KOLEJKA, PÓŁFINAŁY, 11-12 września

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

17. KOLEJKA, FINAŁ, 26 września:

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

18. KOLEJKA, FINAŁ, 3 października:

zwycięskie drużyny z (a) i (b)