Główny partner portalu

TERMINARZ PGE EKSTRALIGI 2022

1. kolejka
(8 kwietnia) Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
(8 kwietnia) Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
(10 kwietnia) Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(10 kwietnia) Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń

2. kolejka
(16 kwietnia) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
(16 kwietnia) eWinner Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(17 kwietnia) Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
(17 kwietnia) Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.

3. kolejka
(22 kwietnia) Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(22 kwietnia) Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
(24 kwietnia) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Eltrox Włókniarz Częstochowa
(24 kwietnia) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – eWinner Apator Toruń

4. kolejka
(29 kwietnia) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(29 kwietnia) Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(1 maja) Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
(1 maja) eWinner Apator Toruń – Motor Lublin

5. kolejka
(6 maja) Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
(6 maja) Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(8 maja) ZOOleszcz GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń
(8 maja) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – Eltrox Włókniarz Częstochowa

6. kolejka
(20 maja) Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(20 maja) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Motor Lublin
(22 maja) Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(22 maja) Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń

7. kolejka
(3 czerwca) eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
(3 czerwca) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(5 czerwca) Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
(5 czerwca) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

8. kolejka
(10 czerwca) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(10 czerwca) Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(12 czerwca) Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń
(12 czerwca) Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

9. kolejka
(17 czerwca) Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(17 czerwca) eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
(19 czerwca) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – Betard Sparta Wrocław
(19 czerwca) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

10. kolejka
(24 czerwca) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Betard Sparta Wrocław
(24 czerwca) eWinner Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(26 czerwca) Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(26 czerwca) Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

11. kolejka
(1 lipca) Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
(1 lipca) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(3 lipca) Motor Lublin – eWinner Apator Toruń
(3 lipca) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Fogo Unia Leszno

12. kolejka
(15 lipca) Eltrox Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(15 lipca) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
(17 lipca) eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(17 lipca) Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

13. kolejka
(22 lipca) Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
(22 lipca) Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. – Fogo Unia Leszno
(24 lipca) Arged Malesa Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
(24 lipca) Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin

14. kolejka
(5 sierpnia) Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa
(5 sierpnia) ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(7 sierpnia) Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
(7 sierpnia) eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław

ćwierćfinały (pierwsza runda play-off) – pierwsze mecze – 21 sierpnia
6. zespół po rundzie zasadniczej – 1. zespół po rundzie zasadniczej
5. zespół po rundzie zasadniczej – 2. zespół po rundzie zasadniczej
4. zespół po rundzie zasadniczej – 3. zespół po rundzie zasadniczej

ćwierćfinały (pierwsza runda play-off) – rewanże – 28 sierpnia
1. zespół po rundzie zasadniczej – 6. zespół po rundzie zasadniczej
2. zespół po rundzie zasadniczej – 5. zespół po rundzie zasadniczej
3. zespół po rundzie zasadniczej – 4. zespół po rundzie zasadniczej

półfinały – pierwsze mecze – 2 września
zwycięzcy ćwierćfinałów + najlepszy z pokonanych

półfinały – rewanże – 4 września
zwycięzcy ćwierćfinałów + najlepszy z pokonanych

finał/o 3. miejsce – pierwsze mecze – 11/9 września

finał/o 3. miejsce – rewanże – 25/23 września