Główny partner portalu

TERMINARZ PGE EKSTRALIGI 2021

 

TERMINARZ PGE EKSTRALIGI 2021:

1. kolejka:

niedziela, 4 kwietnia:

eWinner Apator Toruń – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 51:39

Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48

piątek, 23 kwietnia:

Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa 49:41

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław 45:44

 

2. kolejka:

piątek, 9 kwietnia:

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 51:39

Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń 51:39

niedziela, 11 kwietnia:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin 52:38

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno 41:49

 

3. kolejka:

sobota, 24 kwietnia:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 49:41

Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń 47:43

niedziela, 25 kwietnia:

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów 38:52

Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław 52:38

 

4. kolejka:

piątek, 30 kwietnia:

eWinner Apator Toruń – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 55:35

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin 44:46

niedziela, 23 maja:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa 44:46

Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno 47:43

 

5. kolejka:

niedziela, 9 maja:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław 38:52

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50

piątek, 21 maja:

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 39:51

Motor Lublin – eWinner Apator Toruń 51:39

 

6. kolejka:

sobota, 15 maja:

Fogo Unia Leszno – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 54:36

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Motor Lublin 45:45

niedziela, 16 maja:

eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa 41:49

Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 52:38

 

7. kolejka:

piątek, 28 maja:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 54:36

Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń 50:40

niedziela, 30 maja:

Motor Lublin – Fogo Unia Leszno 49:41

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 27:63

 

8. kolejka:

piątek, 4 czerwca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 56:34

Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 63:27

niedziela, 6 czerwca:

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń 48:42

Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 47:43

 

9. kolejka:

piątek, 11 czerwca:

eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław 36:54

Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa 47:43

niedziela, 13 czerwca:

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 45:45

niedziela, 20 czerwca:

Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

 

10. kolejka:

piątek, 25 czerwca:

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

niedziela, 27 czerwca:

eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

 

11. kolejka:

piątek, 2 lipca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

niedziela, 4 lipca:

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń

 

12. kolejka:

piątek, 23 lipca:

eWinner Apator Toruń – Motor Lublin

Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

niedziela, 25 lipca:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa

 

13. kolejka:

piątek, 30 lipca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń

Motor Lublin – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

niedziela, 1 sierpnia:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

 

14. kolejka:

piątek, 20 sierpnia:

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

niedziela, 22 sierpnia:

eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów

Fogo Unia Leszno – Motor Lublin