Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jason Doyle podzielił się na swoich mediach społecznościowych ogromną radością związana z uzyskaniem podwójnego obywatelstwa, które pozwoli mu swobodnie przemieszczać się między Wielką Brytanią, a innymi krajami bez konieczności martwienia się o wizy.

 

Doyle, który od 2005 roku rywalizuje w angielskiej lidze, opisał długoletnie trudności związane z uzyskaniem wiz, które często sprawiały mu wiele kłopotów. Jednak teraz, po wielu latach starań, w końcu odetchnął z ulgą, wiedząc, że nie musi już obawiać się o to, że zostanie „wypędzony” z Wielkiej Brytanii.

– Wreszcie, po tylu latach niepotrzebnych problemów z wizami, nie muszę już martwić się o to, że zostanę wyrzucony z Wielkiej Brytanii. Podwójne obywatelstwo! Teraz mogę mieć kartę pokładową w telefonie i nie będę musiał czekać godzinami przy odprawie na sprawdzenie wizy! – przekazał zadowolony Doyle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jason Doyle (@jasondoyle69)

38-latek na Wyspach trzeci rok z rzędu będzie bronił barw drużyny Ipswich Witches. W ubiegłym sezonie był bliski sięgnięcia z nią po mistrzostwo ligi, lecz w meczu rewanżowym Tygrysy z Sheffield odrobiły stratę i ostatecznie o mały włos okazały się lepsze.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Zalegają mu duże pieniądze. Nie łudzi się, że je odzyska

Żużel. Kto pierwszy, ten lepszy? Kapitan Stali tłumaczy