Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Początek spotkania pomiędzy King Lynn Stars, a Birmingham Brummies był mocno nieprzyjemny dla zawodników dwóch polskich klubów. Tobiasz Musielak i Vaclav Milik niestety musieli się wycofać z zawodów.

 

Do starcia z udziałem Polaka i Czecha doszło w gonitwie szóstej. Jak podaje serwis speedwayupdates.proboards.com, to Musielak był winny w tej sytuacji. Niestety żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski opuścił tor w karetce. Kapitan Cellfast Wilków Krosno również nie kontynuuje jazdy z powodu urazu biodra.

Takie informacje z pewnością martwią fanów z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Krosna. Zarówno Arged Malesa, jak i Cellfast Wilki swoje mecze zaplanowane mają na 10 maja. Pierwsi zmierzą się z #OrzechowaOsada PSŻ-em Poznań, a drudzy z Texom Stalą Rzeszów.

O stanie zdrowia zawodników będziemy informować na bieżąco.

AKTUALIZACJA 22:45

Dobre wiadomości przekazały Cellfast Wilki. Krośnianie poinformowali, że skończyło się tylko na stłuczeniu, a Czech zrobi wszystko, aby wystartować w sobotnich eliminacjach do cyklu Tauron SEC.


Żużel. Zaliczył fatalną kraksę w Rybniku. Ile potrwa przerwa juniora Rekinów? – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)