Media społecznościowe Oskara Polisa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po nieudanym spotkaniu w Rzeszowie, zawodnicy i sztab H. Skrzydlewska Orła Łódź nie kryli rozczarowania rezultatem, który uzyskali w meczu z Żurawiami. Nietęgie miny mieli także kibice ekipy z łódzkiego, obserwujący swoich żużlowców na stadionie przy ulicy Hetmańskiej. Po zakończeniu spotkania zgromadzili się, aby porozmawiać z zawodnikami, ale jak wynika z ich relacji, Oskar Polis nie zachował się w stosunku do nich w zbyt przychylny sposób.

 

Przypomnijmy, że zawodnik Orła zdobył w całym spotkaniu z Żurawiami 6 punktów i 2 bonusy i podobnie jak reszta drużyny, zaprezentował się bardzo przeciętnie. Po meczu wspólnie z innymi zawodnikami poszedł na spotkanie z kibicami z Łodzi. Jak poinformowali fani Orła, podczas rozmowy powiedział im „żeby przestali gwiazdorzyć i zjedli Snickersa”.

Kibice nie kryli swojego oburzenia tymi słowami i zwrócili uwagę, że to nie pierwsze takie zachowanie tego zawodnika. W mediach społecznościowych potępili słowa Polisa i oznajmili nawet, że w takiej sytuacji nie powinien on reprezentować łódzkiego Orła.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Co wspólnego ma klinika stomatologiczna z gdańskim żużlem? Wojciech Woźniak o pasji do speedwaya i wsparciu zawodników

Żużel. Wrócił na tor i poprowadził Byki do wygranej. Kołodziej zdradził, czego mu brakuje

Żużel. Widziane zza Odry. O zleceniach i radosnej twórczości (FELIETON)