Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W ostatnim czasie możemy coraz więcej usłyszeć o żużlowych kandydaturach. Do grona osób związanych z czarnym sportem, które będą ubiegać się o głosy dołączył prezes Waldemar Górski.

 

Sternik Arged Malesy Ostrów Wielkopolski cieszy się dużym zaufaniem kibiców. Fani wciąż doceniają to, że za czasów działań Górskiego w klubie Ostrów ponownie stał się istotnym ośrodkiem na żużlowej mapie Polski. Największe sukcesy prezesa to oczywiście awans do PGE Ekstraligi z sezonu 2021, a także regularne wypuszczanie na rynek zdolnych młodych zawodników.

Żużel. Będzie kandydował na radnego. Co dalej z jego przyszłością w klubie? – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Teraz szef Arged Malesy sprawdzi się w kolejnym wyzwaniu. Mowa o wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego. Górski zdecydował się na start Komitetu Wyborczego Wielkopolska 2050. Co ciekawe, będzie on „jedynką” w okręgu nr 3. – Czas pokaże, czy to dobra decyzja – zakomunikował Górski przy ogłoszeniu swojego startu w mediach społecznościowych.


2024 rok będzie więc dla Górskiego pełen wyzwań. Najpierw okaże się czy ostrowianie postawią na niego w wyborach, a potem wraz z klubem będzie walczył o zrealizowanie ambitnego celu. W Arged Malesie otwarcie mówią bowiem, że w tym roku jadą o kolejny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Żużel. Mecze w czwartki nie takie straszne? Skrzydlewski zabrał głos – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Z Wilkami wyrwał awans Falubazowi. Teraz będzie ważnym punktem Motomyszy (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)