Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich dniach sporo się dzieje na częstochowskim torze. Na domowym obiekcie Tauron Włókniarza Częstochowa kilku zawodników zaliczyło już swoje pierwsze jazdy, a teraz władze klubu przychodzą z ważna informacją. Od sezonu 2024 stadion będzie nosił nazwę Krono-Plast Arena.

 

Przez ostatnie lata częstochowski obiekt nosił nazwę Arena zielona-energia.com. Teraz do nazwy stadionu wchodzi nowy partner, czyli producent systemów dachowych – firma Krono Plast. Nazwa tego sponsora częstochowian pojawi się w tym roku także na kevlarach zespołu. Co więcej, firma zaangażowała się w prace na stadionie.

Żużel. Z Wilkami wyrwał awans Falubazowi. Teraz będzie ważnym punktem Motomyszy (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Mecze w czwartki nie takie straszne? Skrzydlewski zabrał głos – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

– Oprócz tego nasz partner zaangażował się w prace na samym stadionie, przeprowadzając remont pokryć dachowych na budynku klubowym. W wyniku tej intensywnej współpracy pojawił się nowy projekt i nowa możliwość dla obu stron – przekazali częstochowianie w oficjalnym komunikacie.


Pierwszym turniejem rozegranym na stadionie w Częstochowie z nową nazwą będzie Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Zmagania ligowe na Krono-Plast arenie ruszą natomiast 21 kwietnia. Wtedy, w 2. kolejce, na teren Tauron Włókniarza przyjedzie Betard Sparta Wrocław.