Żużel. Wskoczył na motocykl nawet w Wigilię! Zawodnik Sparty kręci kółka w śniegu (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Żużlowcy co roku zaskakują różnymi nagraniami podczas przerwy od sezonu. Kilka dni temu popisami na motocyklu bez koszulki chwalił się Dan Bewley. W święta Bożego Narodzenia serca kibiców skradł inny zawodnik Betard Sparty Wrocław, który przejechał się motocyklem przed swoim domem.

 

Łotewski talent wpadł na bardzo kreatywny pomysł złożenia kibicom świątecznych życzeń. 20-latek wyjechał z garażu na motocyklu i na ślizgu pokonał minitor stworzony przed domem. Warunki nie były łatwe, bo widać, że na Łotwie śniegu nie brakuje. – Wesołych świąt dla wszystkich. Ode mnie i mojego teamu – dodał w mediach społecznościowych.

Przed Francisem Gustsem ważny sezon 2024. Po raz ostatni spróbuje on powalczyć o złoto w Speedway Grand Prix 2. Dużo będzie zależało od tego, jaką decyzją podejmą spartanie w kwestii przyszłorocznych startów zawodnika. W opcję wchodzi kolejne wypożyczenie lub walka o pozycję U-24 z Bartłomiejem Kowalskim.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Władysław Komarnicki: Wiem, że drą sobie łacha z tego „paczpana”. Gollob jest wyjątkowy (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Ksiądz Piotr Prusakiewicz: Żużel to walka gladiatorów. Anielskości nigdy za wiele (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Traktorek, ciasto marchewkowe i czas dla rodziny. Święta u Damiana Ratajczaka (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)