Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

20 marca to ważna data w kalendarzu każdego kibica Arged Malesy Ostrów. Już dziś fani będą mogli bowiem spędzić dzień ze swoją drużyną. W planach ostrowian jest sparing z Orlen Oil Motorem Lublin oraz prezentacja zespołu. Od rana z kolei kibice mogą na stadionie oddawać krew w ramach specjalnej akcji.

 

Pierwszy trening Arged Malesy na własnym torze odbył się już jakiś czas temu. Teraz przyszedł czas na spotkania sparingowe. Ostrowianie zaczną swoje test mecze od razu od przeciwnika z najwyższej półki. Podejmować będą bowiem już dziś od godziny 16:00 Drużynowego Mistrza Polski z Lublina. Obie ekipy miały okazję wczoraj do wspólnego trenowania, ale to dziś dojdzie do prawdziwej „jazdy próbnej”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TŻ Ostrovia (@tzostrovia)

Sparing zaplanowano na godziny popołudniowe, ale klub zaprasza kibiców na stadion już od samego rana. O 9:00 zaczęła się akcja „OSTROpoŻYCIE”, podczas której można oddawać krew dla potrzebujących. Dla osób, które zdecydują się na ten gest, klub przewiduje upominki oraz możliwość bezpłatnego wejścia na sparing.

Dzień pełen wrażeń dla kibiców z Ostrowa zakończy oficjalna prezentacja drużyny. Odbędzie się ona od godziny 19:30 w Ostrowskim Centrum Kultury. Na wydarzenie nie obowiązują żadne wejściówki, a wstęp jest wolny.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Zawodnicy Falubazu po pierwszym treningu na W69. „Jest delikatnie selektywnie, ale przyjemnie”

Żużel. Apator Toruń zaprezentuje się kibicom 2 kwietnia. Wejściówki można zdobyć słuchając radia

Żużel. Nie zabrakło problemów podczas pierwszego meczu w Polsce! Orzeł lepszy Polonii (RELACJA)