fot. media klubowe KS Apatora Toruń
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Klub z Torunia na niecałe 2 tygodnie przed startem Ekstraligi zaprezentuje się kibicom w Auli UMK. Jako, że ilość miejsc jest ograniczona to wstęp na wydarzenie będzie można uzyskać w dość niecodzienny sposób, gdyż trzeba będzie słuchać Radia GRA.

 

Obiekt, w którym odbędzie się prezentacja może pomieścić około 1000 osób. Z pewnością zainteresowanie w Toruniu jest ogromne, lecz liczba miejsc wydaje się wystarczająca, a najwierniejszych fanów toruńskiego Apatora nie zabraknie.

Chcemy dać tą możliwość, każdy będzie mógł zebrać podpisy naszych zawodników. Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z toruńskimi idolami. Chcemy budować więź pomiędzy kibicami, a Klubem, dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację w kultowym dla Torunia miejscu – powiedziała Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń.

Żużel. Nie zabrakło problemów podczas pierwszego meczu w Polsce! Orzeł lepszy Polonii (RELACJA)

Ciekawie wygląda sprawa otrzymania wejściówek. Nietypowym rozwiązaniem pochwaliła się Prezes „Aniołow”.

Wejściówki będą rozdawane na antenie Radia GRA, dlatego też wszystkich chętnych na spotkanie z drużyną „Aniołów” zapraszam do słuchania tej właśnie stacji. Wierzę, że to będzie bardzo miły wieczór. Znając prowadzącego – Pana Marcina Musiała – będzie żywo, merytorycznie i zabawnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na prezentację zespołu – zakończyła Prezes Ilona Termińska.

Żużel. Tym zawodnikiem powinny zainteresować się polskie kluby? Zaskakujący początek sezonu Australijczyka

Toruńska drużyna pierwszą kolejkę Ekstraligi odjedzie 14.04 w Gorzowie Wielkopolskim. W zeszłym roku torunianie wrócili z województwa lubuskiego zdobywając punkt meczowy i bonusowy więc dla ekipy Piotra Barona podobny wynik to będzie plan minimum na to spotkanie. Przed inauguracją sezonu drużyna z Grodu Kopernika sprawdzi się w sparingach z Falubazem Zielona Góra, Polonią Bydgoszcz oraz GKM-em Grudziądz.

Żużel. Ermolenko ocenił swój pierwszy menedżerski występ. „Mogliśmy dokonać jeszcze jednej zmiany”

Żużel. Częstochowa wygrała z Bydgoszczą. Inauguracja pod Jasną Górą