fot: Foto Forysiak / zuzel.falubaz.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sezon ligowy w Polsce ruszy już za 11 dni więc większość zawodników zaczyna oswajać z jazdą na motocyklu. Dzisiaj po raz pierwszy w tym roku kibicom na obiekcie przy ulicy Wrocławskiej 69 zaprezentował się Falubaz Zielona Góra. 

 

Na treningu ujrzeć mogliśmy prawie każdego zawodnika, który przewidziany jest do jazdy w lidze. Wyjątkiem jest jednak Jan Kvech, który trenuje aktualnie w Żarnovicy. Zjawił się nawet kontuzjowany aktualnie Piotr Pawlicki. Co prawda na torze go nie widzieliśmy za to w parku maszyn dzielił się radami i podpatrywał kolegów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beniaminek Ekstraligi już za 4 dni będzie gospodarzem w swoim pierwszym sparingu, w którym swoją siłę sprawdzi na tle brązowego medalisty z ubiegłego sezonu – Apatora Toruń. Drużynę z Torunia prawdopodobnie będziemy mogli obejrzeć w najsilniejszym zestawieniu za to miejscowi pozwolą dojść do pełni sił młodszemu z braci Pawlickich. Dzięki temu więcej szans otrzyma z pewnością Michał Curzytek, który przewidziany jest na nadchodzące rozgrywki jako zawodnik rezerwowy.

Żużel. Tym zawodnikiem powinny zainteresować się polskie kluby? Zaskakujący początek sezonu Australijczyka

Ligowe zmagania zespół z Grodu Bachusa rozpocznie 12.04 wyjazdem do Wrocławia. Pikanterii temu meczowi doda fakt, że to właśnie po meczu ze Spartą zespół z Zielonej Góry pożegnał się z Ekstraligą w 2021 roku. Na domowym torze w meczu o punkty ugoszczony zostanie najpierw GKM Grudziądz 21.04. Co prawda będzie to dopiero 2 kolejka, ale wiele osób typuje, że to właśnie między Falubazem, a GKM-em rozstrzygną się losy spadku stąd też ten mecz może mieć olbrzymi wpływ na końcowe rozstrzygnięcia.

O dobre wyniki zespołu zadbać powinni bracia Pawliccy, Jarosław Hampel, Rasmus Jensen, Jan Kvech oraz juniorzy – Krzysztof Sadurski i Oskar Hurysz.

Żużel. Apator Toruń zaprezentuje się kibicom 2 kwietnia. Wejściówki można zdobyć słuchając radia

Żużel. Nie zabrakło problemów podczas pierwszego meczu w Polsce! Orzeł lepszy Polonii (RELACJA)