fot. Facebook Ipswich Witches
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podczas gdy w ostatnich dniach wiele polskich drużyn odsłania kevlary na nadchodzący sezon to gorsi postanowili nie być działacze Ipswitch Witches. „Wiedźmy” zaprezentowały strój na nadchodzący sezon i trzeba przyznać, że prezentuje się okazale.

 

W Polsce wciąż czekamy na start rozgrywek ligowych za to na wyspach ruszyli już wczoraj. W inaugurującym ligę brytyjską meczu mogliśmy oglądać m.in. Macieja Janowskiego i Wiktora Lamparta. Tego samego dnia odzienie swoich zawodników pokazała w mediach społecznościowych drużyna wicemistrzów kraju.

Wielu fanom „Wiedźm” kevlar przypadł do gustu, a także nie brakuje pochlebnych opinii wśród polskich kibiców. Barwy zespołu z Ipswitch w nadchodzącym sezonie bronić będzie m.in. Emil Sajfutdinow, Jason Doyle, Adam Ellis czy Keynan Rew. Dwaj pierwsi byli w zeszłym sezonie zdecydowanymi liderami swojej ekipy zapewniając jej niespodziewany srebrny medal.

W nowych strojach zawodnicy będą mieli okazję zadebiutować już 21 marca w meczu domowym przeciwko Belle Vue Aces, których kevlary prezentują się też całkiem nieźle.

W rozpoczętym niedawno sezonie Premiership będziemy mogli oglądać 7 drużyn walczących o mistrzostwo kraju. Do elity dołączyły drużyny Oxford Spires oraz Birmingham Brummies zastępując Wolverhampton i Peterborough Panthers. Tytuły broni Sheffield Tigers na czele z braćmi Holder i Taiem Woffindenem.

Żużel. Nowy nabytek Wybrzeża Gdańsk zostanie ojcem! Pochwalił się kibicom na instagramie

Żużel. Wciąż chce więcej. Australijczyk celuje w kolejny tytuł!