Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wspaniałą informacją pochwalił się w ostatnich dniach Mateusz Tonder. Wraz ze swoją partnerką – Klaudią Sadkowską postanowił ukazać światu fakt, że niedługo para doczeka się dziecka!

 

Podczas gdy w ostatnim czasie możemy obserwować przygotowania zawodników do sezonu to ze schematu wyłamał się wychowanek Falubazu Zielona Góra przekazując, że niedługo powiększy się skład jego rodziny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Tonder (@tondermateusz)

Mateusz w nadchodzącym sezonie przestanie być zawodnikiem U24, lecz mimo tego pozostał na poziomie Metalkas 2. Ekstraligi. Zamienił on przed sezonem Orzeł Łódź na Wybrzeże Gdańsk, z którym chce powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Szczęście, którym pochwalił się Tonder z pewnością podniesie morale nie tylko jego samego, ale też i reszty kolegów z drużyny co może być dobrym znakiem przed sezonem.

W Orle spędził zaledwie jeden sezon osiągając średnio 1,418 punktu na bieg. Był to jego pierwszy sezon spędzony w pełni poza Zieloną Górą, w którym z pewnością liczył na więcej. Ambicje i potencjał, który drzemie w tym zawodniku z pewnością pozwolą mu na bardziej satysfakcjonujące wyniki w sezonie 2024.

Żużel. Koniec czekania. Jest decyzja w sprawie Unii Tarnów!

Żużel. Podpatrywał mistrzów. Niebawem trafi do Ekstraligi?