fot. Sebastian Daukszewicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przez długi czas nie było wiadomo, czy Unia Tarnów przystąpi do rozgrywek w sezonie 2024. Decyzja zapadła w piątkowe popołudnie. Jaskółki wystartują!

 

Na takie wieści czekali nie tylko wszyscy sympatycy Unii, ale i całego polskiego żużla. Po tygodniach wytężonej pracy wielu ludzi ze środowiska tarnowskiego i nie tylko, w końcu ogłoszono sukces. A za taki niewątpliwie uważa się start drużyny w rozgrywkach, biorąc pod uwagę skalę problemu.

Przypomnijmy, że przed startem sezonu ze sponsorowania drużyny wycofał się wieloletni główny sponsor tarnowskiego żużla, Grupa Azoty. Natychmiast rozpoczęto działania mające na celu uratowanie klubu przez wycofaniem się z rozgrywek. Wysiłki wielu ludzi przyniosły sukces.

Prezes Zarządu Unii Tarnów wraz z Akcjonariuszami Spółki i RN po uzyskaniu gwarancji finansowej podjęli decyzję o starcie w sezonie 2024. Prosimy Was o wsparcie i liczymy na Waszą liczną obecność przy Z3, a także zapraszamy lokalnych sponsorów do wspierania naszej drużyny – przekazano w komunikacie klubowym.