Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przedsezonowe zgrupowanie Enea Falubazu Zielona Góra okazało się nie najszczęśliwsze dla Piotra Pawlickiego. Zawodnik klubu spod znaku Myszki Miki pod koniec obozu doznał urazu mięśnia i nie jest w stanie brać udziału w treningach na torze. Jak przekazał popularny „Piter”, rehabilitacja idzie jednak bardzo dobrze i już wkrótce wychowanek Unii Leszno prawdopodobnie będzie mógł myśleć o odjechaniu swoich pierwszych kółek wraz z kolegami z drużyny. 

 

Przypomnijmy, że Pawlicki wraz z innymi zielonogórzanami wybrali się na zgrupowanie do Świnoujścia, gdzie drużyna miała okazje wspólnie trenować i się integrować. W ostatnich dniach obozu „Piter” doznał kontuzji mięśnia nogi i przekazał swoim fanom w mediach społecznościowych, że nie będzie mógł wziąć udziału w pierwszych jazdach z drużyną na torze. Poinformował jednak, że zdąży wrócić przed rozpoczęciem sezonu ligowego.

Dziś Pawlicki umieścił na swoim Instagramie film oraz zdjęcie, na których informuje kibiców o postępach w leczeniu. „Zaczynam powoli wchodzić w stan gotowości (do jazdy dop. red.), jeszcze zostało trochę pracy ale wszystko idzie lepiej niż myśleliśmy!” – przekazał „Piter”.

Wygląda więc na to, że fani Falubazu mogą być spokojni o zdrowie swojego zawodnika i już za niedługo zobaczą Piotra Pawlickiego na torze.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Pojawił się pomysł na film o Perze Jonssonie. „Zaczęliśmy rozmawiać i pierwszą przerwę zrobiliśmy po 1,5 godzinie nagrania”

Żużel. Który zawodnik najlepiej radził sobie na własnym torze w PGE Ekstralidze?

Żużel. Jak nowy kontrakt telewizyjny wpłynie na funkcjonowanie żużla? Była prezes ocenia zmiany