fot. Paweł Prochowski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jak zapowiedział, tak zrobił. W piątek Gleb Czugunow opublikował swój nowy utwór w mediach społecznościowych. Kompozycja nosi tytuł „Human Being”. Pomimo angielskiego tytułu, zawodnik śpiewa w nim po polsku. Jest to pierwszy taki singiel 24-latka.

 

O muzycznej pasji zawodnika pisaliśmy już wielokrotnie. Żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski występował już na żywo i tworzy pod pseudonimem Shella. W serwisach streaminowych od lutego 2023 roku dostępny jest jego album „SLWRD”.

Żużel. Włókniarz powinien pozbyć się Madsena? Tak radzi były trener – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Ważna zmiana u mistrzów Polski! Orlen będzie widniał w nazwie! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Teraz przyszedł czas na utwór po polsku. O tym, że Czugunow zamierza nagrać taki kawałek było wiadomo już kilka miesięcy temu. Zawodnik zapowiedział to na swoim profilu w serwisie X (dawniej Twitter). Premiera utworu miała miejsce w piątek. Trwa on niecałe dwie minuty i jest dostępny w serwisach streamingowych.


Tegoroczne rozgrywki będą bardzo ważne dla zawodnika. Schodzi on ligę niżej i będzie reprezentował Arged Malesę Ostrów Wielkopolski. Czugunow nie ukrywa, że chciałby pojechać tak, aby w kolejnym sezonie ponownie znaleźć się w PGE Ekstralidze.