Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kilka tygodni temu Mateusz Kędzierski poinformował, że jego przygoda z Canal Plus dobiegła końca. Długo nie trzeba było czekać na przekazanie wieści o nowym pracodawcy. Znany reporter meczów żużlowych będzie teraz pracował w Eurosporcie.

 

Kędzierski od lat pracował w Canal Plus od ośmiu lat i był jednym z bardziej cenionych reporterów. Oprócz przeprowadzania wywiadów w parku maszyn, często był wyznaczany do roli prowadzącego studio podczas meczów różnych klas rozgrywkowych.

Tuż po zakończeniu sezonu 2023 jasne stało się to, że drogi dziennikarza oraz stacji Canal Plus się rozchodzą. Kędzierski przyznawał wtedy, że czekają go nowe wyzwania. Jak się okazuje, będzie je realizował w stacji Eurosport.


Przypomnijmy, że to właśnie w Eurosporcie transmitowane są zmagania cyklu Grand Prix. Prawa do zmagań o indywidualne mistrzostwo świata są w rękach Discovery aż do 2032 roku.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Platinum Motor osłabił się podczas okienka? Tak twierdzi szef FNS KS Apatora – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Ruszamy z Żużlową Paczką 2023. Na licytację trafi udział w „Mówi się Żużel”! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)