Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Potwierdziły się informacje dotyczące absencji Jacka Holdera w najbliższym turnieju Grand Prix. Australijczyk przez kontuzję nadgarstka nie jest w stanie wystąpić w zmaganiach w Rydze. Decyzja żużlowca Platinum Motoru Lublin sprawiła, że doszło do sporych zmian na liście startowej.

 

Po tym jak pewne stało się to, że w stawce zabraknie trzeciego najlepszego zawodnika tegorocznego cyklu, organizatorzy dokonali zmiany dzikiej karty. Specjalne zaproszenie przypadnie Francisowi Gustsowi, a nie Andrzejowi Lebiediewowi. Starszy z Łotyszy i tak wystartuje w turnieju przez to, że pełni rolę pierwszego rezerwowego.

Dla Gustsa będzie to idealna okazja, aby pokazać się na arenie międzynarodowej. 20-latek od dawna jest uważany za ogromny talent z większym potencjałem od wspomnianego zawodnika Cellfast Wilków Krosno. Sobotni turniej pokaże czy będzie w stanie namieszać w najsilniejszej stawce.

Przypomnijmy, że turniej w stolicy Łotwy odbędzie się już w najbliższą sobotę. Start pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godz. 16 czasu polskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Świetne wieści z Torunia. Anioły pojadą z Motorem w pełnym składzie! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Problem z biletami dla rodzin zawodników. Grand Prix Łotwy wyprzedane – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Gdy usłyszał „Zenon Plech” zdecydował się na starty w Polsce. Do Gdańska wraca chętnie – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)