Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Krzysztof Lewandowski nie ma za sobą udanego roku i w pełni nadziei podchodzi do nowego sezonu, by uciszyć krytyków. Zawodnik Apatora Toruń w mediach społecznościowych wyznał, że obóz w Hiszpanii był dla niego ważnym czasem spędzonym z drużyną.

 

Wychowanek KS Apatora Toruń niewątpliwie nie był najjaśniejszą postacią tej drużyny w sezonie 2023, bowiem w rozgrywkach ekstraligowych wykręcił średnią na poziomie 0,754 punktu na bieg, co jest zdecydowanym regresem względem sezonu 2022, gdzie zgromadził na swoim koncie średnią 0,966.

Warto odnotować, że rok 2022 w karierze Krzysztofa to wciąż nie był jego najlepszym, ponieważ w swoim debiutanckim sezonie startów w najlepszej żużlowej lidze świata udało mu się ustanowić, jak dotychczas swoją barierę nie do przebicia, czyli średnią na poziomie jednego punktu na bieg.

Regres w formie żużlowca był widoczny także dzięki statystykom z ligi U24, w której mógł rozwijać skrzydła… no właśnie. „Mógł” to słowo klucz, ponieważ nawet sam zawodnik widział, że jego sytuacja nie ulega poprawie, a wręcz przeciwnie.

Żuzel. To on będzie zawodnikiem U24 w Krakowie? To może być jego ostatnia szansa

Żużel. Kibice w Gorzowie wierzą w sukces! Wykupili wyjątkowe karnety – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Wschodząca gwiazda Motoru w świątyni Red Bulla. Trenował tam, gdzie Verstappen! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

– Cześć wszystkim! Obóz w Hiszpanii zakończony. To był super czas spędzony z drużyną. Jesteśmy już w domu, czas na chwilę regeneracji. Już nie mogę się doczekać wyjazdu na tor! – napisał Krzysztof Lewandowski na swoich mediach społecznościowych.

Czy „Lewy” pod wodzą Piotra Barona nabierze wiatru w żagle? Na to z pewnością czekają kibice Apatora, którym nie raz puściły wodze fantazji, a pod adresem wychowanka toruńskiego klubu padały różne epitety w mediach społecznościowych. Jan Ząbik podkreślał, że najważniejsza jest głowa i z tym właśnie mają problem juniorzy z Grodu Kopernika, którzy nie wytrzymują często nakładanej presji.