Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W tegorocznej ofercie karnetowej ebut.pl Stali Gorzów pojawiła się nowa, nietypowa opcja. Fani, którzy chcieli mieć pewność uczestnictwa we wszystkich meczach domowych gorzowian, łącznie z play-offami, mogli wykupić pakiet „I Love Stal”, który obejmował mecze w fazie finałowej niezależnie od tego czy żółto-niebiescy się tam znajdą. Pomysł można uznać za sukces, bo ten rodzaj wejściówek już wyprzedał się w całości.

 

Najbardziej popularną opcją karnetów w klubach żużlowych jest ta, w której fani wykupują bilety na wszystkie domowe mecze rundy zasadniczej. Zazwyczaj, w przypadku sukcesu zespołu, fani mogą następnie wykupić swoje miejsca na mecze w dalszej fazie sezonu.

Gorzowianie postanowili jednak wprowadzić wyjątkowy pakiet, niezależny od tego, jak daleko w rozgrywkach zajdzie gorzowska drużyna. Za 500 złotych w wersji normalnej lub 400 złotych w wersji ulgowej kibice mogli wykupić opcję „I Love Stal”. W przypadku ceny normalnej jest to o 155 złotych droższa opcja od karnetów na samą rundę zasadniczą.

Wiadomo już, że pula tych wejściówek została wyprzedana. Jak się dowiedzieliśmy, w sprzedaży było 500 takich pakietów. Widać więc, że fani dziewięciokrotnych mistrzów Polski wierzą w sukces w sezonie 2024


Gorzowianie to jeden z kandydatów do medali w PGE Ekstralidze. Władze klubu nie ukrywają, że w tym roku zespół jedzie o finał rozgrywek. Starty w w sezonie 2024 drużyna znad Warty rozpocznie od domowego starcia z KS Apatorem Toruń, które jest zaplanowane na 14 kwietnia.