Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź to kolejna ekipa, która przedstawiła plany na sparingi. Według wstępnych planów łodzianie chcą przed startem ligowych zmagań zmierzyć się z dwoma zespołami. Wśród nich jest m.in. Orlen Oil Motor Lublin.

 

Za łódzkim zespołem są już chociażby intensywne zajęcia na torze motocrossowym w Zaborowie. Jak się okazało, dla wielu zawodników wymagające warunki były sporym wyzwaniem. Najlepiej radził sobie nowy nabytek zespołu – Daniel Kaczmarek.

– Chłopaki opowiadali wszystkim dookoła, że jeżdżą na crossie przygotowując się do kolejnych sezonów. Mieli okazję przekonać się, jak wygląda prawdziwe ściganie w tych bardzo trudnych warunkach. Ręce im wysiadały po 10 minutach rywalizacji – mówi trener H. Skrzydlewska Orzeł Łódź Maciej Jąder dla mediów klubowych.

– Tak naprawdę tylko Daniel Kaczmarek radził sobie bardzo pewnie, ale to dlatego, że trenował wcześniej motocross. Pozostali byli mocno zdziwieni tym, co ich spotkało. Ja będąc “u siebie” też musiałem im pokazać, kto tu rządzi. Dostałem nawet żółtą kartkę od Aleksandra Grygolca, bo trochę go wywiozłem z toru. Podczas pierwszego spotkania z Sewerynem Orgackim dało się zauważyć, że solidnie pracował zimą. Jeżeli pogoda nie pozwoli nam do połowy marca wyjechać na tor żużlowy, to niewykluczone, że jeszcze tu wrócimy – dodaje.

Żużel. Kibice w Gorzowie wierzą w sukces! Wykupili wyjątkowe karnety – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Wschodząca gwiazda Motoru w świątyni Red Bulla. Trenował tam, gdzie Verstappen! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

W planach łodzian są kolejne wspólne zajęcia, a w tym m.in. zgrupowanie całej drużyny, które ma odbyć się na miejscu. Do tego w planach są trzy sparingi. Dwumecz z Enea Polonią Piła, a także wyjazd na teren Orlen Oil Motoru Lublin.

Sparingi H. Skrzydlewska Orła przed sezonem 2024:

19.03. Enea Polonia Piła – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

22.03. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Enea Polonia Piła

26.03. Orlen Oil Motor Lublin – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź