Reprezentacja Polski nie zawiodła oczekiwań kibiców i bez problemów wygrała Finał A Drużynowych Mistrzostw Europy, dzięki czemu wywalczyła awans do Wielkiego Finału. W nim Polacy zmierzą się z Danią, Wielką Brytanią oraz reprezentacją Niemiec. Poznaliśmy już skład Biało-Czerwonych na to wydarzenie.

Reprezentacja Polski pewnie wygrała rozgrywany w Gdańsku Finał A, czym zagwarantowała sobie udział w Wielkim Finale. W nim prym wiodła trójka Jarosław Hampel – Szymon Woźniak – Dominik Kubera. Wspomniani zawodnicy również pojawią się 22 kwietnia na torze w Stralsund.

Miejsca w składzie zabrakło jednocześnie dla Jakuba Miśkowiaka oraz Wiktora Przyjemskiego, którzy także mieli swój udział w wywalczeniu awansu do finału. W miejsce Miśkowiaka wskoczy Bartosz Zmarzlik, natomiast Wiktora Przyjemskiego zastąpi Bartłomiej Kowalski.

Start Wielkiego Finału w Stralsund zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport.