Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Choć wydawać by się mogło, że na nieco ponad miesiąc kadry wszystkich żużlowych ekip powinny być zamknięte, to co pewien czas kluby informują o zawodnikach w swoich składach. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź we wtorkowe popołudnie pochwalił się kontraktem z juniorem. Do łodzian dołączył Seweryn Orgacki.

 

Orgacki jest wychowankiem ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, ale kibice mogą go kojarzyć przede wszystkim z ubiegłorocznych występów w barwach Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Na wypożyczeniu w trójmiejskiej ekipie nie prezentował się wybornie. Dorzucał punkty głównie w biegach młodzieżowych.

Żużel. Koledzy z GKM-u zaskoczyli Doyla. W nim widzą lidera – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Co z współpracą Włókniarza i Tauronu? Prezes zabrał głos – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Teraz ma być uzupełnieniem formacji juniorskiej w młodzi. Wydaje się, że na ten moment największe szanse na jazdę w Orle mają ściągnięty z Gorzowa Mateusz Bartkowiak oraz Aleksander Grygolec.

– Dostałem super upominek na moje dziewiętnaste urodziny – mówi Seweryn Orgacki na łamach mediów klubowych. – Będę miał okazję jeździć na bardzo fajnym, psującym mi torze i w bardzo dobrej drużynie. Chcę powalczyć o miejsce w składzie Orła w sezonie 2024 – dodaje.

Przypomnijmy, że łodzianie zaczną sezon od dalekiego wyjazdu. Pierwszym rywalem H. Skrzydlewska Orła będzie beniaminek z Rzeszowa. Mecz zaplanowany jest na 13 kwietnia.