fot. materiały prasowe teamBOLL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich dniach żużlowcy wspierani przez firmę BOLL przebywali na zgrupowaniu w Gorican. Część z nich to właśnie tam po raz pierwszy wyjechała na tor. Na wyjątkowym obozie do teamu dołączył młodziutki zawodnik Orlen Oil Motoru Lublin, a wspólny czas został zwieńczony turniejem na kręgielni.

 

Przedstawiciele firmy BOLL wpadli na nowatorski pomysł i zorganizowali nietypowy obóz. Jak tłumaczył nam Marcin Obara, chodziło o to, aby zawodnicy sprawdzili się przed sezonem oraz zintegrowali.

Żużel. Jest decyzja Grupy Azoty! Wiadomo, co z kasą dla Unii – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Wielki transfer Canal+! Stacja sięga po ulubieńca kibiców! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Podczas trzydniowego zgrupowania zawodnicy przejechali serki okrążeń na arenie, która otworzy zmagania tegorocznego cyklu Grand Prix. Dodatkowo dowiedzieliśmy się również o poszerzeniu teamu. Pod szyldem BOLLA jeździć będzie zawodnik, który w ubiegłym roku skradł serca wielu kibiców mistrzów Polski, czyli Bartosz Bańbor.


Podczas zgrupowania nie mogło też zabraknąć towarzyskiej rywalizacji. Zawodnicy rywalizowali na kręgielni i jak się okazuje, tam najlepsza była ekipa pod przewodnictwem Jana Kvecha. Drugie miejsce zajął team Jasona Doyla, a na trzecim uplasował się team Martina Vaculika.

Galerię z treningu #teamboll na torze możecie obejrzeć TUTAJ.