Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sezon 2024 coraz bliżej, więc Canal+ ogłasza wzmocnienie na nadchodzące rozgrywki. Do grona ekspertów stacji dołączył Patrick Hansen. Duńczyk będzie łączył tę rolę z jazdą na żużlu.

 

Zawodnik z Kalundborga błyskawicznie skradł serca kibiców. Wszystko za sprawą tego, w jak imponującym tempie uczył się języka polskiego. Fani z każdym kolejnym wywiadem mogli oglądać jego postępy. W końcu dostał też szansę sprawdzenia się w roli eksperta w TVP Sport oraz Eleven Sports. Jego uwagi zyskiwały większą przychylność niż chociażby te wygłaszane przez wieloletnich znawców dyscypliny.

Żużel. Duńczyk świetnie radzi sobie w polskiej TV! „Lubię odrobić pracę domową” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Rybniczanie pokazali kevlar. W takich strojach chcą walczyć o PGE Ekstraligę – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Nadchodzący rok będzie wyjątkowy dla zawodnika. Po okropnym wypadku i bardzo poważnej kontuzji z zeszłego roku wielu zastanawiało się czy żużlowiec wsiądzie jedzie na motocykl. To jednak już się stało, bo Hansen kręcił treningowe kółka. Kolejne tygodnie pokażą czy będzie on w stanie rywalizować w lidze.


Przypomnijmy, że Hansen ma podpisaną umowę z Innpro ROW-em Rybnik, w którym jest kapitanem. Rekiny zabezpieczyły się jednak na wypadek, gdyby Duńczyk nie mógł startować. W seniorskiej kadrze są również Brady Kurtz, Rohan Tungate, Grzegorz Walasek, Jakub Jamróg oraz Norick Bloedorn.