Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Niedawno rozpoczęliśmy marzec, a więc co raz więcej zawodników ma za sobą pierwsze jazdy w nowym sezonie. W poniedziałkowe popołudnie po raz pierwszy w tym roku na tor wyjechał czterokrotny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik. 28-latek pierwsze okrążenia pokonywał na torze w Gnieźnie.

 

Zawodnik Orlen Oil Motoru Lublin na poniedziałkowym treningu kręcił kółka w towarzystwie m.in. Maxa Fricke czy zawodników miejscowego Startu. Poczynania żużlowców z zainteresowaniem śledziła całkiem spora grupka fanów, która czując głód żużla postanowiła wykorzystać ładną pogodę i zawitała tego dnia na Stadion Miejski w Gnieźnie.

Żużel. Przemysław Pawlicki: Wybór Falubazu to świetna decyzja. Mamy fajny zespół (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Spartanie już się ścigają! W Hiszpanii najlepszy był zdolny Łotysz – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Gniezno to kolejny ośrodek w Polsce, który oficjalnie otworzył żużlowy sezon. Wcześniej zawodnicy ścigali się również w Rzeszowie, a także Rawiczu. Niebawem zapewne dołączą do tego grona kolejne ośrodki.