Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kolejarz Rawicz z powodu problemów finansowych nie będzie w stanie przystąpić do rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej. Jednak jeszcze przed piątkowym południem pojawił się post w mediach społecznościowych, że w sobotę i w niedzielę na torze Niedźwiadków odbędzie się… trening!

 

Przed kilkoma dniami na tor wyjechała Stal Rzeszów, która zrobiła to jako pierwsza polska drużyna w tym roku. Drugą taką drużyną będzie… Kolejarz Rawicz, który nie wystawił drużyny do rozgrywek ligowych!

Aktualny trener Orła Łódź, a były Kolejarza Rawicz, Maciej Jąder w ostatnich spotkaniach rawickiego zespołu wyznał, że dalsza przyszłość tego zespołu jest niepewna, lecz bardzo chce, aby Akademia Rawickiego Żużla trwała dalej i przetrwała przede wszystkim te zawirowania finansowe.

– Już w sobotę i w niedzielę pierwszy trening żużlowy w Kolejarz Rawicz od godz. 12:00 do 15:00. Zapraszam do kontaktu 881050133 – czytamy w mediach społecznościowych Kolejarza.

To ogłoszenie może napawać optymizmem kibiców lokalnej drużyny na lepszą przyszłość. Spoglądając na reakcje pod zamieszczonym ogłoszeniem wciąż można się domyślać, że w fanach wciąż jest duże rozgoryczenie spowodowane brakiem zmagań ligowych.

Żużel. Czugunow śpiewa po polsku! Żużlowiec wypuścił nowy utwór – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Lidera Apatora ciągnie na tor. Pierwszy trening Sajfutdinowa już niebawem – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)