Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W związku z kapryśną pogodą trzy spotkania PGE Ekstraligi i Metalkas 2. Ekstraligi nie doszły do skutku w miniony weekend. Mowa o rywalizacji Tauron Włókniarza Częstochowa z Betard Spartą Wrocław, Innpro ROW-u Rybnik z Texom Stalą Rzeszów oraz H. Skrzydlewska Orła Łódź z #OrzechowaOsada PSŻ-em Poznań. Poznaliśmy nowe terminy tych spotkań.

 

Mecz częstochowian z wrocławianami miał otworzyć niedzielę z PGE Ekstraligą. Ostatecznie jednak wczoraj odbyło się tylko stracie NovyHotel Falubazu Zielona Góra z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Nieco ponad trzy godziny przed rozpoczęciem rywalizacji w Częstochowie poinformowano, że z uwagi na warunki atmosferyczne mecz zostanie przełożony.

Żużel. Był motorem napędowym GKM-u. Po meczu wziął Doyle’a w obronę! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Dziś wiadomo już, że zespoły spotkają się w przyszły wtorek, a zatem 30 kwietnia. Mecz zostanie rozegrany w tygodniu, ale o późnej godzinie, bo 20.30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+Sport.

Tego samego dnia odjechane zostaną zaległe starcia w Metalkas 2. Ekstralidze. Drugoligowcy w Rybniku oraz Łodzi zmierzą się o godzinie 18.

Terminy zaległych spotkań 2. rundy PGE Ekstraligi i Metalkas 2. Ekstraligi:

30.04, godz. 18:00 H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ Łódź – #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań
LIVE: CANAL+ online

30.04, godz. 18:00 INNPRO ROW Rybnik – TEXOM STAL Rzeszów
LIVE: CANAL+ Sport5

30.04, godz. 20:30 TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław
LIVE: CANAL+ Sport / CANAL+ online