Grand Prix w Gorzowie
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielkimi krokami zbliżają się turnieje przedsezonowe. Jednym z tych, które zapowiadają się najlepiej jest Memoriał Edwarda Jancarza. Władze gorzowskiego skompletowali świetną obsadę i liczą, że pokaźną liczbę kibiców na trybunach.

 

Kibice już zacierają sobie ręce na turniej, który jest zaplanowany 30 marca. Udział w zawodach potwierdziło już kilku zawodników ze ścisłej polskiej czołówki, czyli Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski czy Patryk Dudek. Nie zabraknie też zagranicznych gwiazd, jak chociażby Jacka Holdera, Daniela Bewleya czy Martina Vaculika.

Przy dobrej obsadzie i tym, że impreza wraca do kalendarza, nad Wartą można się spodziewać sporej liczby kibiców. Jaka frekwencja na turnieju poświęconym legendzie zostanie zatem uznana za sukces?

– Trzeba sobie powiedzieć, że to będzie prestiżowa impreza, w bardzo dobrej obsadzie. Z powodu terminu, bo jest to okres świąteczny, przyjdą jednak do nas przede wszystkim gorzowianie i mieszkańcy województwa lubuskiego. Będę zadowolony, jeśli powtórzymy wynik z Brązowego Kasku. Wtedy było 4,5 tysiąca ludzi na trybunach i to był naprawdę duży sukces. Fajnie byłoby to powtórzyć – mówi nam Waldemar Sadowski.

Żużel. Czugunow śpiewa po polsku! Żużlowiec wypuścił nowy utwór – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Włókniarz powinien pozbyć się Madsena? Tak radzi były trener – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Przypomnijmy, że turniej wraca po trzyletniej przerwie i odbędzie się po raz 18. W edycji z 2021 roku triumfował Wadim Tarasienko. Na podium stanęli również Dominik Kubera oraz Rohan Tungate.