Chris Holder. fot. Anna Kłopocka/materiały klubu TŻ Ostrovia
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zabraknie Andersa Thomsena w Gorzowie Wielkopolskim podczas XVIII Memoriału im. Edwarda Jancarza. Podobnie jak Mikkel Michelsen otrzymał on powołanie do kadry Danii na eliminacje European Team Speedway Championship. Dziś w godzinach południowych Stal poinformowała o zmianie na liście startowej.

 

Nie Anders Thomsen, a Chris Holder wystąpi w ważnym wydarzeniu dla gorzowskich kibiców. Mistrz Świata z 2012 roku zastąpi Duńczyka, ponieważ ten będzie w tym samym czasie wypełniał obowiązki związane z reprezentacją Danii.

Chris Holder w poprzednim sezonie nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania się ze względu na paskudny uraz kręgów szyjnych po wypadku w ramach meczu ligowego w Grudziądzu. Australijczyk z pewnością wykorzysta szansę startów z ekstraligowymi nazwiskami, by jak najlepiej wejść w sezon 2024.


Starszy z braci Holderów schodzi o jeden szczebel rozgrywkowy w Polsce i w nadchodzących rozgrywkach Metalkas 2. Ekstraligi będzie reprezentować barwy Arged Malesy Ostrów. „Chrispy” zna ten obiekt, a także ostrowskie realia, ponieważ miał okazję ścigać się w tym zespole w roku 2022 wówczas w najlepszej żużlowej lidze świata.

Lista startowa XVIII Memoriału im. Edwarda Jancarza:

1. Patryk Dudek

2. Jack Holder

3. Piotr Pawlicki

4. Przemysław Pawlicki

5. Maciej Janowski

6. Bartosz Zmarzlik

7. Kai Huckenbeck

8. Wiktor Przyjemski

9. Dan Bewley

10. Kacper Woryna

11. Chris Holder

12. Martin Vaculik

13. Szymon Woźniak

14. Oskar Fajfer

15. Oskar Paluch

16. Jakub Miśkowiak