Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W sobotę czeka nas jedna z najbardziej rozgrzewających kibiców imprez żużlowych. W Gislaved żużlowcy stoczą ostateczny bój o miejsce w cyklu Grand Prix 2024. Wiadomo już, że zawody zostaną pokazane w systempie pay-per-view.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, transmisję ze zmagań o miejsca w cyklu przeprowadzi Tapes Up Productions. Obejrzenie turnieju nie będzie jednak tanią przyjemnością. Wykupienie dostępu kosztuje 15 funtów, czyli według obecnego kursu ponad 78 złotych. Można ją znaleźć pod tym linkiem.

W tym roku ponownie Biało-Czerwoni mają liczną liczbę reprezentantów w zmaganiach o Grand Prix. Przez wcześniejsze eliminacje pozytywnie przeszli Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki oraz Szymon Woźniak. Pierwsi dwaj byli już stałymi uczestnikami cyklu. Woźniak do tej pory startował w tych prestiżowych zawodach jako „dzika karta”.

Turniej w Gislaved rozpocznie się o godz. 16. Awans do GP 2024 uzyska trzech najlepszych zawodników turnieju. W przypadku awansu zawodników, którzy zapewnią sobie miejsce poprzez tegoroczny cykl, prawo startu otrzymają żużlowcy z kolejnych miejsc.

Lista startowa GP Challenge:

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Ma być nową twarzą w Stali i znów pojechał świetnie w Gorzowie. „Zawsze jestem mile witany” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Wielkie talenty powalczą o Mistrzostwo Europy! Transmisja na naszym kanale! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)