Robert Lambert. Fot: GB Speedway Team
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Piąty zawodnik świata – Robert Lambert – podpisał kontrakt z Belle Vue Aces. Brytyjczyk zastąpi w składzie Maxa Fricke’a, który po upadku w Zielonej Górze przedwcześnie zakończył sezon. Lambert ma zadebiutować już w poniedziałkowym półfinale przeciwko Ipswich, choć jeszcze kilka dni temu nie było to pewne.

 

„Asy” próbowały zastąpić swojego, kontuzjowanego lidera. Udało się zakontraktować Roberta Lamberta, dla którego będzie to powrót do ścigania w lidze brytyjskiej. Przypomnijmy, że jeszcze w piątek Lambert publicznie skarżył się na federację, która miała uniemożliwić mu ściganie na Wyspach.

Zadowolenia z zakontraktowania Brytyjczyka nie krył Mark Lemon. – Cieszymy się, że możemy powitać Roberta w Belle Vue i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć go w akcji w poniedziałkowym spotkaniu Play Off – powiedział Australijczyk na łamach klubowej strony.

Mistrz Europy z 2020 roku bardzo szybko będzie miał okazję zaprezentować się przed nową publicznością. Początek starcia Belle Vue z Ipswich o 20:30.