Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wiktor Lampart poza żużlem jest również twórcą internetowym. Kanał o tematyce motoryzacyjnej, który prowadzi wspólnie ze swoją partnerką jest chętnie oglądany przez widzów. Do nagrań z nowej serii para postanowiła zapraszać znane postacie i pokazywać im tajniki jazdy na motocyklu. Gościem jednego z odcinków będzie raper Bedoes.

 

Trzeba przyznać, że Lampart potrafi przyciągać kibiców nie tylko na żużlowe stadiony, ale także użytkowników przed ekrany komputerów i telefonów. Kanał bowi daily adventures zebrał już 54,5 tysiąca subskrybentów na YouTube. Filmy zawodnika oraz Bożeny Cisło potrafiły przekraczać 100 tysięcy wyświetleń.

Żużel. Wszystko jasne! Canal+ zwycięzcą w wyścigu o prawa do PGE Ekstraligi – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Przemysław Pawlicki: Wybór Falubazu to świetna decyzja. Mamy fajny zespół (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Jednym z pomysłów pary jest zapraszanie do filmów znanych osób. W poszczególnych odcinkach mogą się one sprawdzić oraz podszkolić w jeździe na motocyklu. W niedzielę para pochwaliła się, że odwiedził ich Bedoes.

Bedoes, czyli Borys Przybylski, jest jednym z najpopularniejszych raperów ostatnich lat. Na Instagramie śledzi go ponad 1,2 miliona fanów. Jego płyty cieszą się sporą popularnością. Każdy album zyskał przynajmniej status platynowego krążka, a „Opowieści z Doliny Smoków” pokryły się nawet diamentem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Emanuel Lampart (@lampart47)


Zawodnikowi pozostaje życzyć dalszych sukcesów w świecie internetu, a także dobrych wyników na torze żużlowym. Końcówka poprzedniego sezonu pokazała, że Lampart może być bardzo cennym elementem składu KS Apatora Toruń.