Belle Vue Aces vs Ipswich Witches I Eurosport
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już za 10 dni rozpocznie się ściganie w Wielkiej Brytanii. Na National Speedway Stadium kibice będą mogli zobaczyć gwiazdy z całego świata, a także lokalnych zawodników. 

 

18 marca zostanie zainaugurowany sezon w Manchesterze. Memoriał Petera Cravena zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż organizatorzy zadbali o solidną obsadę zawodów i wiele emocji zapewnią kibicom między innymi  Jason Doyle, Jaimon Lidsey, Robert Lambert czy Dan Bewley. Nie zabraknie również polskiego akcentu w postaci Macieja Janowskiego, a także z pewnością ciekawą osobą w stawce jest Niemka – Celina Liebmann.

Żużel. Weteran wróci na Sportową. Oto pełna obsada XXXV Kryterium Asów

Lokalni kibice Belle Vue Aces będą mogli przyjrzeć się formie każdego zakontraktowanego zawodnika w ich drużynie. W zeszłym roku drużyna z Manchesteru niespodziewanie zakończyła rozgrywki dopiero na trzecim miejscu, a w tym roku są przed sezonem faworytem do zdobycia mistrzostwa. Jaimon Lidsey, Brady Kurtz i Daniel Bewley mają pociągnąć drużynę do zwycięstwa stąd z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony już przy pierwszej możliwej okazji.

Żużel. Co dalej z Pawłem Miesiącem? Prezes Kolejarza odpowiada

W zeszłym roku turniej padł łupem Jason’a Doyle’a, który w finale pokonał takich zawodników jak Robert Lambert, Daniel Bewley, Brady Kurtz, Charles Wright i Niels Kristian Iversen. W tym roku formuła rozgrywania zawodów będzie podobna. Odbędzie się 20 biegów eliminacyjnych, półfinał z udziałem 5 zawodników i finał dla 6 najlepszych jeźdźców tego dnia.

Pełna obsada Memoriału Petera Cravena:

– Connor Bailey
– Chris Harris
– Brady Kurtz
– Fredrik Lindgren
– Jason Doyle
– Maciej Janowski
– Connor Mountain
– Daniel Bewley
– Celina Liebmann
– Ben Cook
– Norick Blodorn
– Niels Kristian Iversen
– Robert Lambert
– Max Fricke
– Jaimon Lidsey
– Luke Becker

Żużel. Zmarzlik jak Mauger. Fachowcy nie mają wątpliwości!

Żużel. Rune Holta w nowej roli! Czy to oznacza koniec kariery?