Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ciężkie są ostatnie dni dla kibiców z Leszna. Po wysokiej porażce w Grudziądzu i kontuzji Janusza Kołodzieja okazało się, że Byki w miniony piątek złamały regulamin. Podczas meczu z GKM-em Grudziądz leszczynianie jedną ze swoich narad odbyli poza parkiem maszyn co może skutkować karą finansową. 

 

Po pierwszej serii startów trener Unii wykorzystał przerwę na naradę drużynową. Okazało się, że spotkanie z zawodnikami miało miejsce poza wyznaczoną strefą na co zwrócił uwagę Leszek Demski.

– Naszą uwagę przykuła narada gości, która odbyła się poza parkiem maszyn, a zgodnie z regulaminem organizacyjnym rozgrywek DMP, muszą one odbywać się wyłącznie w parku maszyn. Także tutaj mieliśmy złamanie przepisów. – Stwierdził Demski podczas Magazynu PGE Ekstraligi

Żużel. Czy Piotr Pawlicki powinien zostać wykluczony? Demski komentuje

Artykuł 10 regulaminu organizacyjnego rozgrywek DMP jasno mówi, że „Narady drużyn w trakcie meczu mogą odbywać się wyłącznie w parku maszyn.”

– Na pewno będzie postępowanie w tej sprawie. Je oczywiście będzie prowadziła Ekstraliga Żużlowa. Być może będzie to upomnienie, a może kara finansowa. Trudno mi powiedzieć w tej chwili – powiedział Leszek Demski

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Pokazywali mu środkowe palce, a on dał im całusa! Thomsen skradł show przy W69!

Żużel. Niedawno skończył karierę. Wraca w nowej roli i będzie prawą ręką Pedersena!