Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Miniony sezon nie był udany dla Runego Holty. Norweg w trakcie sezonu dołączył do H.Skrzydlewska Orła Łódź, gdzie jednak zupełnie się nie odnalazł i zakończył rozgrywki ze średnią poniżej jednego punktu na bieg. W przerwie zimowej nie znalazł zatrudnienia w żadnej drużynie i nie wiadomo czy zamierza kontynuować karierę zawodniczą. Wiemy jednak, że na pewno pozostanie przy żużlu. Właśnie objął stery reprezentacji Norwegii.

 

50-letni utytułowany zawodnik będzie prowadził kadrę wraz z Kennethem Klipperem Smithem. Reprezentacja Norwegii pod wodzą Holty zaprezentuje się już 30 marca na torze w Pardubicach, gdzie rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy. Czy Norweg pójdzie drogą Nickiego Pedersena i będzie jeżdżącym trenerem? Na tę chwilę trudno powiedzieć. Wieloletni współpracownik Holty, Paweł Tomkowicz, w rozmowie z naszym portalem powiedział, że nawet sam zawodnik zapewne jeszcze nie zdecydował.

Żużel. Pawlicki nie zamyka tematu Grand Prix. Pomoże Ermolenko?

Żużel. Co dalej z Pawłem Miesiącem? Prezes Kolejarza odpowiada

Żużel. W Bremie walczono o fortunę. Ten turniej był wzorem dla Grand Prix

Żużlowcy, którzy znajdują się w kadrze reprezentacji Norwegii to Truls Kamhaug, Glenn Moi, Lasse Fredriksen i Mathias Pollestad.