Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Cellfast Wilki Krosno bardzo aktywnie działają na giełdzie transferowej i właśnie pochwaliły się pozyskaniem nowego zawodnika. Norbert Krakowiak podpisał z krośnieńskim klubem prekontrakt i w przyszłym sezonie będzie ścigał się z Wilkiem na plastronie.

 

Po spadku z elity działacze Watahy ostro wzięli się do pracy i najpierw pochwalili się przedłużeniem kontraktu z Vaclavem Milikiem, a teraz informują o porozumieniu z kolejnym żużlowcem. Norbert Krakowiak w sezonie 2024 ma pomóc Wilkom w błyskawicznym powrocie do elity.

24-latek przed sezonem związany był umową z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, lecz po dwóch słabszych spotkaniach wypadł ze składu i dostał zielone światło na poszukiwania nowego pracodawcy. Usługami „Norbiego” bardzo szybko zainteresowali się działacze InvestHousePlus PSŻ-u Poznań i to właśnie tam świeżo upieczony tatuś trafił.

W Poznaniu prezentował równą i solidną formę, choć drużyna ostatecznie nie obroniła się przed spadkiem i pożegnała się z 1. Ligą. Krakowiak szybko dogadał się więc z działaczami Wilków, gdzie budowana jest drużyna pod awans w sezonie 2024. Warto dodać, że w przyszłorocznych rozgrywkach „Norbi” nie będzie już pełnił funkcji zawodnika U24 – ta rola przypadnie najprawdopodobniej Marko Lewiszynowi, który ma ważny kontrakt z klubem.

Dodajmy, że oprócz wspomnianej trójki, w krośnieńskim klubie znajdują się również juniorzy: Krzysztof Sadurski, Szymon Bańdur, Piotr Świercz i Kacper Szopa. Do zamknięcia składu pozostają zatem dwie pozycje seniorskie.