fot. Instagram/Robert Lambert
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przerwę pomiędzy sezonami 2023 i 2024 z pewnością na zawsze będzie pamiętał Robert Lambert. Czołowy brytyjski zawodnik oświadczył się swojej partnerce, Julii Podlewskiej, podczas wakacyjnego wyjazdu. Oświadczyny zostały przyjęte.

 

Lambert i Podlewska już długo są parą. Często można ich zobaczyć razem w parku maszyn podczas turniejów Grand Prix czy zmagań ligowych. W parku maszyn pracuje zarówno zawodnik, jak i jego partnerka. Przyszła żona „Lambo” jest bowiem żużlową fotografką.

Szósty zawodnik świata wybrał na oświadczyny wyjątkowe miejsce. Mowa o Dubaju, czyli największym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. „Tak” padło na plaży. Para pochwaliła się zdjęciami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Podlewska (@julkapodlewska)


Błyskawicznie w mediach społecznościowych posypały się gratulacje od czołowych zawodników i środowiska żużlowego. Szczęścia Lambertowi i Podlewskiej życzyli już m.in. Artiom Łaguta, Patryk Dudek, Max Fricke czy jeden z najbardziej cenionych tunerów – Ashley Holloway.

Ostatnie dni śmiało można nazwać dla 25-latka czasem stabilizacji. Niedawno zawodnik przedłużył umowę z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. Brytyjczyk nie opuści Grodu Kopernika przynajmniej do końca sezonu 2025.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Jubileusz słynnego Tygodnika. Równo 33 lata temu trafił do kiosków! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Nicolai Klindt: Gdańsk będzie walczyć o finał. Mamy mocny zespół – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)