fot. Leicester Lions
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już dziś wraca brytyjska Premiership. Jak informowaliśmy wcześniej, na inaugurację sezonu zaplanowane zostały dwa spotkania. Już teraz wiemy, że jedno z nich nie dojdzie do skutku.

 

Przypomnijmy, że na dzisiejszy wieczór zaplanowane zostały dwa mecze. Spotkanie pomiędzy Oxford Spires a Birminghan Brummies w składzie, których wystąpią Maciej Janowski i Wiktor Lampart na tę chwilę ma odbyć się zgodnie z planem.

Inaczej jest w przypadku meczu Leicester Lions z Belle Vue Aces. Zawody, które miały odbywać się równolegle do tych z udziałem Polaków, zostały odwołane z powodu niekorzystnej prognozy pogody.

– Podjęliśmy wczesną decyzję o przełożeniu dzisiejszego (czwartkowego) meczu inaugurującego sezon Premiership przeciwko Belle Vue. Decyzja została podjęta po zapoznaniu się z prognozami pogody, które wskazują na duże prawdopodobieństwo opadów deszczu późnym popołudniem przed spotkaniem. Klub nie chce obciążać kibiców podróżą na spotkanie, w przypadku którego istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ono odwołane tuż przed godziną rozpoczęcia. Zostanie ogłoszona nowa data spotkania – przekazał klub na swojej oficjalnej stronie.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Bartłomiej Kowalski nie może doczekać się sezonu! Potrenował… na rondzie!

Żużel. Zdenek Tesar: Wrocław wspominam doskonale. Nie żałuję niczego (WYWIAD)