Nie tak dawno informowaliśmy o Wadimie Tarasienko, któremu na świat przyszedł syn. Tym razem ojcem został Norbert Krakowiak, czyli także zawodnik związany w przeszłości z klubem z Grudziądza. Obecnie krajowy senior PSŻ-u Poznań pochwalił się córką o imieniu Pola.

Norbert Krakowiak jest wychowankiem klubu z Ostrowa i to właśnie tam zadebiutował w polskiej lidze. Kolejne trzy sezony reprezentował barwy ówczesnego Get Well Toruń oraz gnieźnieńskiego Startu. Swoje ostatnie dwa lata startów jako młodzieżowiec spędził w zielonogórskim Falubazie, gdzie otworzył sobie furtkę do dalszych startów wśród najlepszych zawodników.

Z nieba spadł mu przepis mówiący o obowiązku posiadania w składzie meczowym zawodnika do lat 24 na pozycjach 1-5 oraz 9-13. Miało to pomóc zawodnikom, którzy skończyli wiek juniora i chcieli rozwijać się w dalszym ciągu w najlepszej lidze świata. Krakowiak podpisał wówczas kontrakt z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, którego barwy reprezentował aż do obecnego sezonu. W tym roku jego przygoda z Gołębiami nie trwała jednak zbyt długo, bowiem w kwietniu został wypożyczony do pierwszej ligi.

Polak przegrał rywalizację o skład i przeniósł się do beniaminka, czyli InvestHousePlus PSŻ-u Poznań. Wziął udział w dwunastu spotkaniach, w których wykręcił średnią biegową na poziomie 1,848. Sklasyfikowało go to na dwudziestym trzecim miejscu w klasyfikacji indywidualnej. To nie koniec dobrych wiadomości w związku z Norbertem, bowiem środowy wieczór poinformował on wszystkich, iż został ojcem Poli. Rodzicom życzymy wszystkiego co najlepsze.