fot. Taylor Lanning
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Fani brytyjskiej ligi Premiership od przyszłego roku będą mogli oglądać mecze swoich drużyn w większej niż kiedykolwiek wcześniej ilości transmisji telewizyjnych na żywo. Najwyższa klasa rozgrywkowa na Wyspach trafi do British Speedway Network (BSN) latem przyszłego roku, po tym jak osiągnięto porozumienie z oficjalnym kanałem streamingowym British Speedway.

 

Łącznie 19 meczów Premiership, w tym Ipswich, King’s Lynn, Peterborough, Wolves, Belle Vue, Leicester i Sheffield, będzie transmitowanych przez BSN w przyszłym sezonie, z transmisją na żywo z każdego miejsca na najwyższym poziomie. Premiership Pairs i oba etapy finału Pucharu KO będą również częścią harmonogramu BSN.

Transmisja na żywo prowadzona przez BSN uzupełni znakomite relacje Eurosportu z Premiership, dając brytyjskim fanom żużla pełen akcji harmonogram, na który będą mogli oczekiwać w przyszłym roku. – Po sukcesie relacji z Championship na British Speedway Network jesteśmy zachwyceni, że została ona teraz rozszerzona na 19 spotkań Premiership – powiedział Dyrektor BSPL i właściciel Ipswich Witches Chris Louis.

– Dodatkowe transmisje na żywo w naszej sieci uzupełnią fantastyczną relację, którą posiadamy z Eurosportem. Oni oprócz SGP, SGP2 i SWC transmitują również naszą ligę, co może być tylko świetną wiadomością dla naszych fanów – dodał.

Sezonowy dostęp do rozgrywek Premiership zostanie wypuszczony do sprzedaży na stronie BSN w ten piątek w cenie 79 funtów, dając dostęp na żywo i na żądanie do 19 spotkań, w tym:
– dwa mecze z każdego toru Premiership,
– Premiership Pairs,
– finał KO Cup.

Dostęp można nabyć na stronie watch.britishspeedway.co.uk, przy czym do 31 grudnia obowiązuje niższa cena w postaci 79 funtów.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Idą śladem Landshut. Niemiecki zespół w lidze szwedzkiej

Żużel. Debiutował na silniku od Leigh Adamsa. Wciąż marzy o powrocie do Grand Prix

POLECAMY:

Żużel. PGE Narodowy wznawia działalność. Co z Grand Prix?