fot. Maszoński Logistic
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Turnieje cyklu Grand Prix bywają wielkim wydarzeniem sportowym, ale także ogromnym przedsięwzięciem logistycznym. Maszoński Logistic – oficjalny partner logistyczny cyklu zawodów o mistrzostwo świata podsumował sezon w liczbach.

 

– Siedmiu kierowców, siedem dedykowanych samochodów, osiem krajów, dziesięć miast, ponad 100 000 kilometrów, ponad 2100 godzin jazdy i niezliczona ilość niepowtarzalnych sportowych emocji. Za nami kolejny udany rok jako Oficjalny Partner Logistyczny FIM Speedway Grand Prix. Zestawy Maszoński Logistic przygotowane specjalnie do obsługi FIM Speedway Grand Prix 2023 zakończyły swoją trasę po Europie. Naszą żużlową podróż rozpoczęliśmy w Chorwacji, a sfinalizowaliśmy w Polsce. Miasta, które znalazły się na naszej mapie gościły na swoich żużlowych arenach najlepszych żużlowców świata i ich kibiców – czytamy w komunikacie firmy.

Przypomnijmy, że firma odpowiada za cały sprzęt w strefie kibica, scenę głowną oraz wyposażenie parku maszyn.

Na razie ekipa Maszoński Logistic musiała zapewnić sprzęt podczas turniejów w Europie i będzie za to odpowiadać również podczas kolejnego sezonu. Niewykluczone jednak, że wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z większymi wyzwaniami, bo coraz częściej mówi się o turniejach w Australii czy Stanach Zjednoczonych, choć to wydaje się melodią dalszej przyszłości.