fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W środowe popołudnie Betard Sparta Wrocław poinformowała kibiców o możliwości kupowania biletów na pierwsze starcie w Lublinie. Z ogromną radością fanów spotkała się część komunikatu, w którym klub zadeklarował, że opłaci część biletów. Dzięki temu, wejściówki dla fanów gości będą 30 złotych tańsze.

 

Finałowa rywalizacja rozpocznie się już w najbliższą niedzielę. Choć wrocławianie są mocno osłabieni przez kontuzje, to wśród fanów widać duży optymizm po wydarzeniach ze starcia półfinałowego z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. Można się spodziewać, że fani szczelnie wypełnią przygotowane dla nich miejsca na stadionie Platinum Motoru Lublin.

Co więcej, kibice pięciokrotnych mistrzów Polski nie będą musieli sięgać do kieszeni tak głęboko, jak się wstępnie mogło wydawać. Władze Betard Sparty postanowiły bowiem, że zapłacą część kwoty za wejściówki dla swoich fanów.

– Organizator ustalił cenę biletu dla kibiców gości na poziomie 90 zł. Ponieważ kwota ta znacząco odbiega od standardów, do których przyzwyczajeni są fani Betard Sparty, zarząd WTS S.A. zdecydował o częściowym pokryciu kosztów zakupu biletów dla wrocławskich kibiców. Tym samym bilety w kasach dostępne będą w cenie 60 zł – napisano w klubowym komunikacie.