fot. Facebook Unii Tarnów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podobnie jak w Metalkas 2. Ekstralidze w dniu jutrzejszym z powodu niekorzystnych prognoz pogody nie odbędzie się także spotkanie w Krajowej Lidze Żużlowej. Zaplanowany na ten dzień był bowiem mecz Unii Tarnów z Polonią Piła. Ponadto w niedzielę żużlowcy nie pojadą także w Opolu.

 

Przypomnijmy, że dziś podano do informacji, iż spotkania Innpro ROW-u Rybnik z Texom Stalą Rzeszów oraz H. Skrzydlewska Orła Łódź z Orzechowa Osada PSŻ-em Poznań nie zostaną odjechane w pierwotnym terminie. Wszystko z powodu niezbyt optymistycznej aury, która ma się utrzymywać także jutro.

Jedyny sobotni mecz, który miał jeszcze szansę się odbyć, planowany był w Tarnowie. Tam w ramach Krajowej Ligi Żużlowej miejscowa Unia podjąć miała Polonię Piła. Jak wynika z oficjalnego komunikatu ekipy z małopolskiego, to spotkanie także nie dojdzie do skutku z powodu niekorzystnych prognoz pogody.

– Niestety znów pod górkę. Tym razem na przeszkodzie stanęła pogoda. Niestety, ze względu na niekorzystne prognozy, jutro nie pojedziemy… Czekamy no nowy termin – przekazała Unia w swoich mediach społecznościowych.

Poza trzema sobotnimi meczami odwołano także niedzielne starcie Kolejarza Opole z Trans MF Landshut Devils. Pozostałe spotkania w PGE Ekstralidze, Metalkas 2. Ekstralidze oraz Krajowej Lidze Żużlowej na razie pozostają w pierwotnych terminach.

CZYTAJ TAKŻE 

Żużel. Manchester dla bogaczy. Ceny powaliły nawet Anglików

Żużel. Baron zmierzy się z Unią na Motoarenie. Stal jedzie na teren Zmarzlika (ZAPOWIEDŹ)

Żużel. Wrócił na tor fatalnej kontuzji i trzech latach przerwy. Żużel wielką miłością Ukraińca