Platinum Motor Lublin przyjechał do Wrocławia z dwunastopunktową zaliczką. Do składu Betard Sparty wrócił jeden z dwóch nieobecnych – Tai Woffinden, jednak po wypadku był ponownie niezdolny do jazdy. Osłabieni gospodarze robili wszystko, by te straty odrobić, jednak to drużyna z Lublina okazała się silniejsza. Tym samym to Platinum Motor Lublin został Drużynowym Mistrzem Polski, zaś Betard Sparta Wrocław została wicemistrzem.

W pierwszej gonitwie Tai Woffinden wysunął się na prowadzenie. Za nim przyjechała para gości z Lublina – Jarosław Hampel oraz Fredrik Lindgren. Na ostatnim łuku, po kontakcie z Fredrikiem Lindgrenem, upadł Artem Łaguta. W biegu juniorskim najlepiej wystartowała para gości. Na pierwszym miejscu zameldował się Bartosz Bańbor, a na drugim Mateusz Cierniak. Za ich plecami przyjechali kolejno Bartłomiej Kowalski i Kevin Małkiewicz. W trzeciej gonitwie na prowadzenie wysunęli się zawodnicy Motoru, jednak Dan Bewley wyprzedził Bartosza Zmarzlika i jednocześnie rozdzielił tę parę. Bez punktu Kacper Andrzejewski. Ostatni bieg wyglądał podobnie do poprzedniego. Piotra Pawlicki rozdzielił parę Holder-Cierniak.

Druga seria startów rozpoczęła się od chwilowego prowadzenia zawodników Sparty, jednak szybko zostali wyprzedzeni przez Lindgrena i Holdera. Australijczyk jednak został wyprzedzony przez Łagutę i Woffindena. W szóstej gonitwie na prowadzenie wysunęli się zawodnicy Motoru Lublin. Dan Bewley rozdzielił tę parę, jednak Dominik Kubera odzyskał swoją pozycję. Bez punktu Kowalski. Bieg siódmy rozpoczął się od prowadzenia Piotra Pawlickiego, jednak na tor upadł Tai Woffinden. Brytyjczyk został wykluczony z powtórki i jest niezdolny do dalszej jazdy. Osamotniony Pawlicki znów wysunął się na prowadzenie, jednak został wyprzedzony przez Bartosza Zmarzlika. Na trzecim miejscu bieg ukończył Bartosz Bańbor.

Ósmy bieg rozpoczął się od podwójnego prowadzenia Sparty. Holder i Lindgren szybko rozdzielili zawodników z Wrocławia. Kevin Malkiewicz długo bronił pierwszej pozycji, jednak został wyprzedzony przez Jacka Holdera. W dziewiątej gonitwie zawodnicy Sparty prowadzili, ale już podczas drugiego okrążenia zostali wyprzedzeni przez Dominika Kuberę. Bez punktu  tym razem do mety dojechał Jarosław Hampel. Ostatni bieg trzeciej serii Łaguta zajął pierwszą pozycję. Dan Bewley z ostatniego miejsca wysunął się na drugie miejsce, jednak został wyprzedzony przez Bartosza Zmarzlika. Na ostatniej pozycji znalazł się Mateusz Cierniak.

W jedenastej gonitwie Holder wygrał start, na drugiej pozycji zameldował się Jarosław Hampel. Za jego plecami przyjechał Piotr Pawlicki, dalej Kacper Andrzejewski. W kolejnym biegu najlepiej wystartował Dominik Kubera. Za nim do mety przyjechał Bartłomiej Kowalski, k który walczył o dwa punkty z Bartoszem Bańborem. Na ostatniej pozycji przyjechał Kacper Andrzejewski, który jechał za niezdolnego do jazdy przez kontuzję Artioma Łagutę. W trzynastym biegu pierwszy na mecie zameldował się Bartosz Zmarzlik, za jego plecami kolejno Dan Bewley i Piotr Pawlicki, który musiał bronić się przed atakami Fredrika Lindgrena.

Pierwszy z biegów nominowanych został wygrany podwójnie przez Motor Lublin. Za parą Hampel-Cierniak przyjechali kolejno Kowalski i Andrzejewski. Ostatni wyścig sezonu zakończył się podwójnym zwycięstwem Sparty Wrocław. Za Danielem Bewleyem i Piotrem Pawlickim do mety dojechali kolejno Bartosz Bańbor i Kacper Grzelak.

Betard Sparta Wrocław – Platinum Motor Lublin (pierwszy mecz 51:39)

Betard Sparta Wrocław: Tai Woffinden 4+1 (3, 1*, W,-,-,-), Piotr Pawlicki 10+2 (2, 2, 2, 1, 1*, 2*), Artem Łaguta 5 (U, 2, 3,-,-), Connor Bailey NS, Daniel Bewley 9 (2, 1, 0, 1, 2, 3), Kevin Małkiewicz 2 (0, 0, 2,0), Bartłomiej Kowalski 5 +1 (1, 0, 1*, 2, 1), Kacper Andrzejewski 0 (0, 0, 0).

Platinum Motor Lublin: Jarosław Hampel 10+1 (2, 3, 0, 2*, 3) , Dominik Kubera 11+ 1 (3, 2*, 3, 3,-), Fredrik Lindgren 5 (1, 3, 1, 0), Jack Holder 9 (3, 0, 3, 3,-), Bartosz Zmarzlik 9 (1, 3, 2, 3,-),  Mateusz Cierniak 5+ 2 (2*, 1, 0, 2*), Bartosz Bańbor 6 (3, 1, 1, 1,), Kacper Grzelak 0 (0).