Na czele Nicki Pedersen, a za nim Mateusz Szczepaniak. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

7 marca na duńskim rynku wydawniczym ukazała się biografia Nicki Pedersena „Knallertkongen” napisana przez Poula Ferdinanda. Po niecałych dwóch tygodniach obecności na rynku pozycja sprzedaje się niczym „ciepłe bułki” w niedzielny poranek. 

 

Autor pozycji oraz Nicki Pedersen pracowali nad biografią z przerwami około roku. Wyniki sprzedażowo po niecałych dwóch tygodniach świadczą o tym, iż było warto. Pozycja jest wydawniczym sukcesem. Obecnie historia Pedersena znajduje się na drugim miejscu listy bestsellerów jeśli chodzi o wydawnictwa autobiograficzne, wedle danych sprzedażowych największej księgarni online w Danii – Bog-Ide. 

Żużel. Część kibiców będzie w szoku! Niedzielne mecze na innym kanale!

Na miejscu pierwszym znajduje się biografia króla Fryderyka X „Kongeord”. Trudno tym samym przypuszczać, aby biografia zawodnika Stali Rzeszów wspięła się na miejsce pierwsze. Biografia króla Danii jest bowiem najlepiej sprzedającą się pozycją w Danii ostatniej dekady. W tym wypadku miejsce książki o Pedersenie uznać należy za spory sukces. 

Żużel. Rusko nie musiał wybierać między Pawlickim, a Woffindenem? Zaskakujące słowa – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Masz temat, który powinniśmy poruszyć na PoBandzie? Napisz do autora: [email protected]