Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Dziś kończy się cześć licytacji wspaniałych żużlowych atrakcji i gadżetów, z których środki pomogą Andriejowi Kudriaszowowi w walce z rakiem płaskonabłonkowym. Wśród nich są między innymi kask Martina Vaculika z autografem czy możliwość uczestnictwa w meczu oraz Magazynie PGE Ekstraligi „od kuchni”.

 

Pierwsza część aukcji kończy się dziś. Obejrzenie meczu PGE Ekstraligi i sprawdzenie jak pracuje ekipa Canal Plus w momencie publikacji artykułu osiągnęło kwotę 1375 złotych. Licytacja potrwa do godz. 12.58.

Najbardziej zaciekła walka toczy się o kask lidera Stali Gorzów. W tej chwili kwota przekroczyła 3000 złotych. Ten gadżet możecie licytować do godz. 15.24.

Na licytacjach jest także wiele innych bardzo interesujących atrakcji i przedmiotów. Kibice wciąż mogą walczyć o poprowadzenie PSŻ-u Poznań wraz z Tomaszem Bajerskim podczas jednego ze sparingów. Do zgarnięcia są także bluza Bartosza Zmarzlika z autografem, trening z Oskarem Polisem, koszulka Bartłomieja Kowalskiego z autografem czy odzież klubowa ekip z Opola oraz Gniezna.

GORĄCO ZACHĘCAMY SIĘ DO ZAPOZNANIA Z WSZYSTKIMI ATRAKCJAMI I GADŻETAMI NA LICYTACJACH

Dodamy, że niebawem na oficjalnym koncie zawodnika na Allegro pojawią się kolejne ciekawe licytacje.

Przypominamy, że zawodnika cały czas można wspierać także w innych formach. Poniżej zamieszczamy link do zrzutki oraz dane do przekazania 1,5% podatku.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Andriej Kudriaszow już po pierwszej dawce leku! „Pierwszy bieg za nami, przed nami całe Grand Prix” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)