Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

28 kwietnia będzie szczególnym dniem dla wszystkich gorzowskich kibiców. Właśnie wtedy Bartosz Zmarzlik przyjedzie do Gorzowa jako zawodnik innego klubu niż Stal. Kluczowi sponsorzy mistrza świata, firma Promet Cargo, zdecydowała się na wykorzystanie tego spotkania do przeprowadzenia licytacji charytatywnej. Zwycięzcy pomogą małej Idze i w specjalnych warunkach obejrzą to wyjątkowe spotkanie.

 

Iga Czekalska to kolejna dziewczynka, która musi walczyć z SMA. Do tej pory rodzicom udało się uzbierać ponad 3 miliony złotych. Do uzbierania potrzebnej kwoty jest jednak jeszcze daleko, bo brakuje ponad 6 milionów. Nowy rok zaczął się dla rodziny dziewczynki bardzo źle. Dziewczynka została przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym na OIOM w Zielonej Górze z podejrzeniem niewydolności oddechowej. Potrzebna jest więc szybka pomoc.

Wesprzeć Igę można poprzez wspomnianą wyjątkową licytację. Zwycięstwo w niej oznacza wejście do maksymalnie ośmioosobowej loży Promet Cargo oraz obejrzenie meczu Stali Gorzów z Motorem Lublin w najbardziej komfortowych warunkach. Goście będą mieli zapewniony catering oraz napoje. Cena wywoławcza licytacji to 5000 złotych. Na ten moment dokładnie taką kwotę zaoferował pan Jakub. Licytacja trwa do niedzieli, 15 stycznia, do godz. 20.

Wzięcie udziału w licytacji jest możliwe poprzez wpisanie komentarza w poniższym poście.

Pomóc Idze Czekalskiej można również klikając w TEN LINK.